Prijs
De kosten voor de opleiding Data driven finance bedragen (excl. btw):
- Opleidingskosten: € 3.700,-
- Accommodatiekosten: € 400,-
- Toetsing & examinering: € 490,-
N.B. Bovenstaande kosten vormen een geheel en kunnen niet als losse elementen worden afgenomen. Herexamens zijn niet in de kosten voor toetsing & examinering opgenomen. Boeken en andere (BI-)tools zijn niet bij de opleidingskosten inbegrepen. Boeken dien je zelf te bestellen (kosten zijn ca. €50,-).
Privé-personen en niet btw-plichtige organisaties kunnen deze opleiding ook vrijgesteld van btw afnemen. Er geldt dan een toeslag van 10% op de opleidingskosten, toetsing & examinering. Over de accommodatiekosten wordt 9% btw berekend.
Studieduur en studiebelasting
- 10 dagen verdeeld 6 maanden
- 6 uur per week (excl. lesuren)*
Aantal PE-uren:
- Na het behalen van je diploma ontvang je 60 PE-uren.
Niveau:
- Data driven finance is een opleiding op hbo niveau.
Locaties:
- Soesterberg
- Dagopleiding: van 10.00 tot 17.00 uur
Instroomeisen:
De opleiding is bestemd voor de controller op tactisch/operationeel niveau, die optimaal gebruik wil maken van de data uit bestaande systemen voor het leveren van betrouwbare en relevante bestuurlijke informatie.
Om de opleiding te kunnen volgen heb je een gedegen financiële kennis nodig. Bijvoorbeeld door één van de volgende opleidingen te hebben gevolgd:
- Financiële opleiding op Hbo-niveau
- Professional Controller, HOFAM of andere post-hbo opleiding op financieel economisch gebied
- Opleiding financieel management op WO-niveau
Heb jij een andere vooropleiding maar ben je wel geïnteresseerd? Neem dan voor informatie en mogelijkheden contact op met onze één van onze studieadviseurs.